Single photo
02.10.23

Korepetycje. Doradztwo akademickie. Przygotowanie do testów. Wsparcie przy przyjęciu na studia

Opis

iStudy to firma edukacyjna z pełnym zakresem usług, która rozpoczęła działalność jako jednoosobowa firma w 2001 roku. Każdy z naszych nauczycieli ma średnio 27 lat doświadczenia w swojej dziedzinie. Staramy się zapewnić najlepsze indywidualne podejście, wybierając najlepszego korepetytora eksperckiego dla każdego nowego ucznia. Nasz zwykły stosunek korepetytorów do studentów wynosi 1:1. Możemy również zorganizować korepetycje w małych grupach. Z powodzeniem przeprowadziliśmy intensywne programy przygotowawcze do szkół średnich i programy przygotowawcze do egzaminów lekarskich po studiach licencjack

ich.


Jesteśmy firmą edukacyjną i korepetycyjną.

✔ Szkolimy i świadczymy pełen zakres usług edukacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu na poziomie uczelni, rocznym i szkolnym, nasz zespół wie, jak wyjaśnić złożone pojęcia z chemii, biologii, matematyki, fizyki i statystyki w prostym języku angielskim. Jesteśmy przyjaźni, energiczny, namiętny i cierpliwy w nauczaniu naszych uczniów. Możemy również udzielić wskazówek dotyczących egzaminów

.


✔ Z siedzibą w Los Angeles, jesteśmy dostępni online w całym kraju i na całym świecie. W rozsądnych cenach jesteśmy gotowi spotkać się z Tobą w naszej wirtualnej klasie z dwukierunkowymi kamerami, głosem, udostępnianiem plików i wspólną wielokolorową tablicą

.


✔ JAK TO DZIAŁA - Przydzielamy Ci najlepszego specjalistę, jakiego mamy. Nie pobieramy opłat za czas techniczny na skonfigurowanie wirtualnej klasy, niektóre problemy z połączeniem, 5 minut dłużej niż płatne, e-maile, szybkie aktualizacje telefonu, i harmonogram dostosowań w naszym

biurze w Waszyngtonie.


✔ Jeśli potrzebujesz KOREPETYCJI, DORADZTWA AKADEMICKIEGO, PRZYGOTOWANIA DO TESTÓW, WSPARCIA COLLEGE'U, skontaktuj się z nami. Miesiąc wrzesień to idealny czas na rozpoczęcie, więc nie wahaj się poprosić o sesję. Wszystko, co najlepsze na nowy rok szkolny!


✔ Istnieją 20% i 30% rabatów na płatności półroczne i roczne do 15 października; śledź nas w mediach społecznościowych i na stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji na temat poniższych promocji.


Zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Usługi szkoleniowe + 3
California
+ 5

Galeria

photo-180589
photo-180590
photo-180591
photo-180592
photo-180593
photo-180595
photo-180596
photo-180597
photo-180598
photo-180682
Skarżyć się

Opinie (0)

Twoja ocena:

Komentarze (0)
iSTUDY - Tutors for STEM, English and Social Sciences
Usługi szkoleniowe
Skarżyć się

Podobne ogłoszenia