Greenville, SC
pl
22 days ago

Kierowca z własnym samochodem do dostarczania leków

Super ViP

Opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w dostarczaniu leków tym, którzy ich potrzebują. Naszą misją jest terminowe i niezawodne dostarczanie leków, promując zdrowie naszych klientów.

Kluczowe obowiązki:

  • Efektywne przetwarzanie zamówień na dostawę leków.

  • Prowadzenie baz danych klientów z maksymalną dokładnością.

  • Kontaktowanie się z klientami przez telefon i e-mail, zapewniając pierwszorzędną obsługę klienta.

  • Koordynowanie harmonogramów dostaw we współpracy z działem logistyki.

  • Zarządzanie zapasami i kontrola dat ważności produktów farmaceutycznych.

  • Sporządzanie i przesyłanie raportów sprzedaży i dostaw.

Wymagania:

  • Wyjątkowe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły.

  • Biegła obsługa komputera, znajomość standardowych programów biurowych.

  • Silne wsparcie klienta i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się, zdolność adaptacji do ciągłych zmian w środowisku biznesowym.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie odzwierciedlające osiągane wyniki.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozwoju kariery w firmie.

Prosimy o kontakt pod numerami telefonów.

Uwaga: Wynagrodzenie będzie wypłacane czekiem 1099.

Kierowcy | Spedytorzy + 1
New York
+ 1
Skarżyć się
Kierowcy | Spedytorzy
Skarżyć się