Fryzjerzy | Salony piękności | SPA w New Jersey

Fryzjerzy | Salony piękności | SPA

Znaleźliśmy 7 ogłoszeń

Salon fryzjerski w Garfield poszukuje doświadczonych fryzjerów z licencją, posiadających własną klientelę. Jeśli jesteś pasjonatem fryzjerstwa, chcesz pracować w nowoczesnym i wyremontowanym salonie oraz cenisz profesjonalizm, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!Oferujemy: Wyremontowany i komfortowy salon fryzjerski; Przyjazną atmosferę pracy; Atrakcyjne warunki współpracy. Wymagania: Licencja fryzjerska; Doświadczenie w pracy z własną klientelą; Umiejętność komunikacji w języku polskim. Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu.
Amaryllis House of Beauty to salon działający w 9 obszarach branży kosmetycznej z dobrym i stabilnym przepływem klientów. Studiując w naszym salonie otrzymasz: Szkolenie od mistrzów z wieloletnim doświadczeniem; Szybkie i przystępne wyjaśnienie wszystkich zawiłości pracy; Indywidualne podejście do każdego studenta; Staż na modelach na żywo; Certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje; Pomo c na wszystkich etapach nauki i po nim. Pomoc w uzyskaniu licencji! Kursy do manicure i pedikiure/zdobienia paznokci trwają: 2 tygodnie - pełne szkolenie - 2500 USD 3 tygodnie - pełne szkolenie+złożone projekty - 2900 USD Tr wają kursy przedłużania rzęs: Od 2 do 3 tygodni - 2500 USD Kursy makijażu permanentnego są w intensywnym formacie: 4 dni - 1990 USD 6 dni - 2990 USD Po ukończeniu naszego szkolenia będziesz w pełni gotowy do pracy! Zarejestruj się wkrótce i naucz się swojego wymarzonego zawodu!
City Masters Hair & Spa poszukuje dwóch nowych członków zespołu, którzy będą pełnić funkcję przedstawicieli recepcji w swoich lokalizacjach Old Bridge i Manalapan. Kluczowe obowiązki: Będziesz reprezentować nasz salon, pomagać naszym klientom w spotkaniach i informować o naszych nowych usługach i promocjach. Kluczowe wymagania: Prac ownik zespołu Masz doświadczenie w branży kosmetycznej W niepełnym lub pełnym wymiarze godzin (od 9:00 do 19:00) Płyn ny angielski Od szkodowanie: Wyn ag rodzenie + prowiz ja Wyślij swoje CV do Renat (tylko tekst).
Poszukujemy: Fry zjera/Kolorystki z bazą klientów i co najmniej 1 rokiem doświadczenia. Specjalista od manicure i pedicure. Jeśli masz licencję New Jersey, jesteś profesjonalistą i zabawną osobą, czekamy na Ciebie! Co oferujemy: Wysoka prowizja podstawowa plus 100% napiw ka. Elastyczne godziny pracy (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin). Wspaniałe, spokojne, wygodne i przyjemne otoczenie. W pełni wyposażony salon z profesjonalnymi narzędziami, materiałami i produktami. Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Szkolenia i edukacja. Pomoc w uzyskaniu licencji New Jersey. Nie przegap okazji, aby dołączyć do naszego profesjonalnego i przyjaznego zespołu! Aby uzyskać więcej informacji i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną, zadzwoń pod numer.
Twój zakres obowiązków: Wykonywanie usług fryzjerskich; Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.   Nasze wymagania: Osoba z doświadczeniem; Hairdressing license; Znajomość języka angielskiego.   Oferujemy: Bardzo dobre wynagrodzenie i warunki pracy; Elastyczne godziny pracy (full-time, part-time); Praca w pozytywnym i ambitnym zespole. Po więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny.

Właśnie przybyłeś do USA? - Bazar jest tu, żeby Ci pomóc!

Salon Prestige w Linden, New Jersey poszukuje profesjonalnej fryzjerki/fryzjera. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
Jesteśmy na rynku 27 lat najdłużej w całym Linden w 5 minutach od pociągu. Jest możliwość do wynajęcia 6 krzeseł i możliwość zdobycia stałych klientów. Zacznij pracować sam na siebie, nie siedź w domu. Bądź własnym BOSEM. Bądź w jednym miejscu, nie biegaj po domach. Osiągniesz większe sukcesy, a nie robiąc w domu.