Praca w biurze w Sacramento, CA

Praca w biurze

Znaleźliśmy 9 ogłoszeń

Czy jesteś gotowy, aby rozwijać się w dynamicznym środowisku i doskonalić swoje umiejętności? Poszukujemy utalentowanej osoby, która jest gotowa na nowe wyzwania! Wymagania: Znaj omość prostych programów komputerowych (zapewnione jest szkolenie na naszej platformie) Do świadczenie w sprzedaży i silne umiejętności sprzedażowe Biegle posługiwanie się dwoma językami: rosyjskim i angielskim (znajomość hiszpańskiego byłaby dużym plusem) Najlepiej dziewczyna Dostępność dokumentów pracy Umiejętności sprzedaży i komunikacji telefonicznej Lokalizacja: Sacramento Warunki : Wynagrodzenie i do 30 USD za godzinę+bonusy Elastyczna praca godziny: 9:00-17:00, pon-pt Świetny zespół profesjonalistów czeka na Ciebie ! Nie przegap swojej szansy! Zadzwoń do nas telefonicznie i rozpocznij z nami swoją podróż do sukcesu.

Ups. Niestety, to wszystkie oferty w tej lokalizacji Sacramento, CA. Nie martw się! Zawsze możesz sprawdzić oferty w tej lokalizacjiCalifornia

Obowiązki: Odbieranie i przetwarzanie połączeń przychodzących, organizowanie pracy z dokumentacją. Wsparcie w zadaniach administracyjnych, zapewniające płynny przebieg operacji. Chęć i chęć aktywnego uczenia się i rozwoju. Wymagania: Doskonałe umiejętności komunikacyjne dla skutecznej interakcji z zespołem i klientami . Doświadczenie jest mile widziane, ale jesteśmy otwarci na zmotywowanych kandydatów, którzy są gotowi do nauki. Znajomość języka angielskiego byłaby zaletą, ale nie warunkiem wstępnym. Oferujemy: Konkurencyjne wynagrodzenie, które pasuje do Twojego doświadczenia i umiejętności . Możliwości rozwoju zawodowego, w tym szkolenia i rozwój umiejętności. Wsparcie i zachęta do uczenia się nowych kompetencji. Kandydatom, którzy chcą dołączyć do naszego dynamicznego zespołu i przyczynić się do naszego sukcesu, z przyjemnością zapewniamy doskonałe warunki do rozwoju i rozwoju kariery.
Wymagania: Podstawowa znajomość języka angielskiego i umiejętności obsługi komputera na poziomie pewnego siebie użytkownika. Posiadanie prawa jazdy. Wprowadzenie firmowych mediów społecznościowych. Pożądane jest doświadczenie w branży motoryzacyjnej.
Przeprowadziłeś się do USA i chcesz tu zostać? Niestety, dla większości imigrantów znalezienie godnej pracy jest prawdziwym wyzwaniem. Musisz podjąć pracę w niepełnym wymiarze godzin lub pracować tam, gdzie w ogóle ci się nie podoba. Otwórz nowe perspektywy w USA dzięki zawodowi księgowości! Ameryka opiera się na dyscyplinie finansowej każdego obywatela. Firmy i osoby fizyczne są zobowiązane do składania deklaracji podatkowych corocznie. Jak myślisz, kto pomaga 329,5 milionom Amerykanów składać podatki rocznie? Zgadza się, księgowi! I@@ migranci szukający bezpiecznej i obiecującej pracy, zwróć uwagę! Księgowość w USA to Twój wybór. Księgowy oznacza stabilny dochód i perspektywy wzrostu. Czy wiesz, że nie wymaga to amerykańskiego wykształcenia ani silnego angielskiego? Dla każdego imigranta ważne jest, aby: Amerykańskie wykształcenie nie jest wymagane Zawód był stabilny i zrozumiały dla wzrostu By ła okazja, aby zacząć od minimalnej znajomości języka angiel skiego Był to szybki start w karierze bez długiego szkolenia Zawód był stabilny przez lata Praca była dostępna, i sam możesz wybrać format i harmonogram pracy. Wiedza rachunkowości daje pewność i zrozumienie w zarządzaniu finansami. Poznaj Lenę Druchenko, praktykującą księgową i założycielkę LD Accounting School. Kilka lat temu przeprowadziła się do USA z dwójką małych dzieci, pracowała tutaj w niepełnym wymiarze godzin jako niania, a teraz ma własną firmę księgową i klientów z Wall Street. Statystyki jej szkoły potwierdzają, że połowa studentów i absolwentów nie miała doświadczenia, a 60% nie mieszkało w USA przed studiami. Dołącz do bezpłatnych warsztatów Leny, gdzie opowie o procesie uczenia się, jak znaleźć klientów i pokaże, jak pracować w QuickBooks, programie prowadzonym przez amerykańskiego księgowego. Kliknij link w opisie, zarejestruj się i nie zapomnij udostępnić go znajomym. Nowy zawód — nowe możliwości!
Poszukujemy również administratora z językiem angielskim, umiejętnościami komputerowymi i umiejętnościami strzelania na Instagramie. Oferujemy odpowiednie warunki pracy, elastyczne godziny pracy i miły zespół. Od Ciebie: Profes jonalizm Inic jatywa Uważność Dokład ność Zarządz anie stresem w pracy . Zadzwoń lub napisz do nas. Adres: 912S Robertson Blvd, Los Angeles, Kali fornia

Właśnie przybyłeś do USA? - Bazar jest tu, żeby Ci pomóc!

Firma oferuje dobre warunki pracy i godziny pracy. Aby uzyskać więcej informacji, napisz lub zadzwoń pod numer telefonu
Potrzebna osoba do pracy w biurze w firmie sprzątającej. Odbieranie telefonów, przyjmowanie zleceń.Wymagany podstawowy komunikatywny język angielski.Proszę dzwonić lub pisać na numer telefonu.
Potrzebna osoba do pracy w biurze w firmie sprzątającej. Odbieranie telefonów, przyjmowanie zleceń.Wymagany podstawowy komunikatywny język angielski.Proszę dzwonić.
Potrzebna osoba do pracy w biurze w firmie sprzątającej. Odbieranie telefonów, przyjmowanie zleceń.Wymagany podstawowy komunikatywny język angielski.