Doświadczenie: przez rok pracowałem jako kurier, przez jakiś czas na budowie mieszałem beton, przenosiłem materiały, woziłem – krótko mówiąc, wykonywałem różne prace.
Jeśli szukacie dobrego pracownika, który nie pali, nie pije i odpowiedzialnie podchodzi do pracy, zadzwońcie)))