Pracowałem jako pomocnik na budowie/przy tynkowaniu, przez dwa tygodnie byłem zatrudniony w firmie, trochę zajmowałem się podłączaniem kabli (naprawdę tylko trochę), prawie rok pracowałem przy zagospodarowaniu terenów zielonych, obsługiwałem małą szlifierkę.
Nie umiem zbyt wiele, ale zawsze chętnie się uczę.