Марко Рубіо оголосив про запровадження додаткових санкцій щодо "антиамериканського комуністичного режиму" на Кубі. Санкції стосуються насамперед військового конгломерату, пов'язаного зі збройними силами острова.
"Ситуація на Кубі продовжує погіршуватися, оскільки корумпований, жорстокий та антиамериканський комуністичний режим на острові й надалі ставить власне тотальне панування вище за свободу, можливості та базовий добробут кубинського народу.
Військовий конгломерат GAESA, контрольований кубинськими збройними силами, тривалий час слугував головним інструментом, за допомогою якого представники режиму привласнювали нечисленні ресурси острова, спрямовуючи їх на репресії, антиамериканську діяльність і стеження замість фінансування шкіл, електростанцій та забезпечення базових потреб кубинців.
Сьогодні я запровадив санкції проти додаткових структур мережі GAESA, пов'язаних із переміщенням її коштів і матеріальних активів, а також проти організацій, відповідальних за експлуатацію мінеральних і металевих ресурсів Куби заради незаконного збагачення.
Будь-яка особа чи організація, що надає послуги цим підсанкційним суб'єктам, ризикує сама потрапити під санкції. Іноземні банки та інші компанії, які надають послуги цим структурам, повинні негайно припинити таку діяльність", - заявив Марко Рубіо.



















