Компанія Waymo, що надає послуги безпілотного таксі, планує випустити свої автомобілі на дороги 3 нових міст: Сан-Дієго, Лас-Вегаса та Детройта. The Verge припускає, що це відбудеться наступного року.
Наразі роботаксі Waymo працюють лише у 5 містах: районі затоки Сан-Франциско, Лос-Анджелесі, Фініксі, Остіні та Атланті.
Раніше компанія також повідомляла про плани запуску мережі роботаксі в Бостоні, Сіетлі, Денвері, Маямі, Нью-Йорку та Вашингтоні (округ Колумбія). Варто зазначити, що у Бостоні та Нью-Йорку компанія зіткнулася з опором з боку профспілок.





















