Getty Images
Дональд Трамп заявив, що за час його президентства було депортовано значно більше нелегальних мігрантів, ніж за Барака Обами. Чинний президент закликав не вірити "фейковим новинам", які стверджують протилежне."Для всіх, хто любить говорити, що Барак Хусейн Обама та його віцепрезидент Сонний Джо Байден провели стільки ж депортацій злочинців силами ICE, скільки президент Трамп, - з'явилися нові дані. По-перше, до їхньої статистики входили сотні тисяч людей, які навіть не наблизилися до того, щоб потрапити до нашої країни, а це, можливо, близько 50% від загальної кількості.Ми такі категорії не враховуємо, але навіть якби враховували, ICE і CBP за президентства Трампа видворили набагато більше нелегальних мігрантів, ніж за Обами. Тут навіть порівнювати нічого!", - заявив президент. "Щойно було оголошено, що адміністрація Трампа - і я не можу сказати, що мені особливо приємно про це говорити, бо це звучить не надто красиво, - має найвищий середньодобовий рівень арештів, які здійснюють ICE та CBP, включно із загальною кількістю затриманих, щодо яких винесено остаточні рішення про депортацію, порівняно з будь-яким іншим президентом, причому з великим відривом!Виконання остаточних рішень про депортацію зараз серйозно затримується судами, але й це теж рекорд. За перші 12 місяців президент Трамп забезпечив найбільшу кількість депортацій серед усіх президентів, попри те, що вони підтасовують цифри, включаючи до статистики людей, які навіть не намагалися потрапити до країни.Так само середньодобова кількість затримань і репатріацій за президентства Трампа - найвища з великим відривом. Жоден інший президент навіть близько не підійшов до цих показників.Тож коли ви чуєте, як ці телеведучі, коментатори, тупократи та комуністи намагаються довести, що показники президента Обами можна порівняти з показниками президента Трампа, було б добре, якби такі люди, як "Молочний тост" Шеннон Брім, та інші хоч трохи їм заперечували. Хоч трохи", - додав Трамп.