Я вітаю вас!
Я майстер манікюру Тіна з 4-річним досвідом. Пропоную класичний і комбінований манікюр з використанням тільки стерильних інструментів. Я працюю з гель-лаками OPI, щоб надати вашим нігтям неймовірний
блиск і стійкість.Також, якщо ви знайдете лише 5 хвилин для фото, я запропоную вам дизайн на свій смак в подарунок. Прагну до європейського мінімалізму і пропоную безпечний манікюр без використання жорстких гелів і акрилу
.Запишіться на процедуру вже сьогодні і довірте свої нігті досвідченому майстру!




